Ekskursioonid

  Privaatne Tallinna vanalinna ekskursioon

  Nautige mõnusat jalutuskäiku mööda vanalinna kitsaid munakivitänavaid ja imetlege vanade majade ning iidsete kirikute ilu.

  Interaktiivne jalutuskäik on loodud andmaks teile lühikest ja huvitavat ülevaadet meie ajaloost, kultuurist ja arhitektuurist. Külastame üla-ja alalinna huvitavamaid paiku ning õpime tundma nendega seotud paeluvaid lugusid ja hämmastavaid fakte.

  Ekskursioonil ei räägi me mitte ainult hoonetest, vaid ka inimestest, kes neis kunagi elasid ja ka elust tänapäevases Eestis. Giid on teile kohaliku sõbra eest, kes kohandab retke teie meeleolule ja huvidele vastavaks.

  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 5.0 of 5

  põhineb 224 hinnangul

  • Totally worth it

   tripadvisor rating 5 of 5
   veebruar 17, 2021 Autor: MariKukerman123

   We had amazing Bastion tour with Nordic Experience. Our tour guide Aleksandr was amazing and fluent in English and really good with people! We got so much new information and had lots of fun! Thank... Vaata veel

  • The Guide created really Authentic Christmas Athmospere!

   tripadvisor rating 5 of 5
   detsember 29, 2020 Autor: trip16122020

   The tour with Guide has been very fabulous and unforgotten event. Thank you next time we ask for services of the same Guide!

  • Unforgettable tour in Tallinn

   tripadvisor rating 5 of 5
   november 14, 2020 Autor: ChristianLubascher

   It was a very nice experience to know more about Tallinn history - and legends! - and having the privilege of Eva-Maria as our guide! The two hours passed incredibly fast and we got the opportunity... Vaata veel