Sündmused
Foto: Laternamatkad
Foto: Laternamatkad

  Laternamatk Tallinna Vanalinnas

  Tallinna Vanalinn on kahtlemata Eesti suurim turismimagnet ning koht, kus ka kohalikud on sadu kordi käinud. Vanalinna laternamatkal ei keskendu me aga niivõrd teada tuntud vaatamisväärsustele, vaid teeme vanalinnale tiiru peale. 

  Tutvume linnamüüriga ning asumite, ehitiste ja rohevööndiga, mis vanalinna ümbritsevad. Päris mööda ei pääse me siiski ka vanalinnast endast - põikame natuke ka linna sisse ning vaatame rohkem ja vähem tuntud vaatamisväärsused üle. Laternamatka algus- ja lõpp-punkt on Uus tn 37 Kellerteatri ees. 

  Mis on Laternamatk?

  Laternamatk on sportlik vaba aja veetmise võimalus, mis on igaühele jõukohane. Kellele ei meeldiks käia elava tule valgel kohtades, millest Sa midagi ei tea või kuhu Sa argirutiinis muidu ei satu? - Laternamatkad meid sellistesse kohtadesse aga just viivadki! Traditsiooniliselt teeme poole matka pealt ka pausi teepunktis, kus joome sooja teed ning naudime küünalde ilu!

  Osalustasu 21€, mis sisaldab õlilaterna ja käsiraadiojaama kasutamist, giiditeenust ning kuuma teed küünaldega kaunistatud joogipunktis. Osalustasu kehtib kõigile, sõltumata matkaja vanusest. Erand on siinkohal eelkooliealised lapsed - 7 aastased ja nooremad lapsed võivad koos vanemaga matkale tulla tasuta. Siiski laste puhul palume lapsevanematel hinnata lapse füüsilist võimekust. Matk, mis kestab 2,5 tundi, võib lapsele üle jõu käia.

  Vajalik on eelnev registreerimine. Matk on vaid eesti keeles.

  Jaga