Sündmused
Foto: Waypoint Tallinn

Jõuluhõnguline vanalinn

Aastaaeg on igati sobiv, et nautida jalutuskäiku jõulusäras vanalinnas. Jõulutunnet saame kogeda kõigi meeltega, sest retk lõppeb meeleoluka piparkoogi valmistamise töötoaga.

Kas teasid, et legendi järgi on jõulukuuse linna keskväljakule toomise traditsioon alguse saanud just Tallinna vanalinna Raekoja platsi jõulukuusest? Või et piparkookide valmistamise ajalugu ulatub keskaega? Sajanditepikkune ajalugu võib näida raskesti hoomatav, ent kartuseks pole põhjust, sest retkel hoidume liigsetest aastaarvudest ja kuivadest faktidest - paneme vanalinna ajaloo elama lugude kaudu.

Meie jalutuskäigu jooksul elustavad keskaegse linna ajaloo värvikad lood ja põnevad legendid uhketest parunitest, nutikatest kaupmeestest, ebausklikest linnaelanikest ning neist, kes pole pidanud paljuks müüa rikkuse ja kuulsuse eest oma hinge. Tule naudime koos elamuslikku jalutuskäiku jõuluhõngulises vanalinnas!

Ekskursioon algab Nunne tänava otsast, on 3km pikk. Kestab 3 tundi ning saab tellida nii eesti-, vene-, inglise- kui ka saksa keeles.

Osalemissoovist anna teada kirjutades info@waypointtallinn.ee. Ekskursioon on ettetellimisel, vajalik eelregistreerimine hiljemalt 48h enne retke toimumist. 
Jaga