Sündmused

Mängulise välinäituse "Roheliste näppudega lapsed" avamine

14. mail kell 15.00 avatakse Kadriorus Lastemuuseum Miiamilla miniaias keskkonnahariduslik välinäitus "Roheliste näppudega lapsed", mis hakkab mänguliste tegevustega suunama lapsi loodusega sõbraks saama. Näitus jääb muuseumi aeda kõigile tasuta vaatamiseks.
Näitusel hakkavad muuseumi ümbrusesse seatud seitse tegevuspunkti kutsuma lapsi loodust uurima ja põnevaid tegevusi proovima. Uurida saab hiigelporgandit, kes jutustab sellest, kuidas toimib taime elutsükkel ja kuidas looduses olev on loomulikus ringluses. Suurt puulehte uurides saab teadmisi looduse mitmekesisusest ja sedagi, miks on putukad looduses vajalikud. Suurele päikesekettale on loodud sõrmelabürint, mida mööda rännates saab kuulatada loodushelisid. Kõik punktid on varustatud lõbusate ülesannetega, mida saab aias kohe ka proovida.
14. mail, näituse avamisel saab osa muusikalistest tervitustest ja kõik huvilised saavad tegevusraja läbi teha Miiamilla lõbusal eestvedamisel.
Lastemuuseumi miniaia kohta leiab lisainfot: https://linnamuuseum.ee/cat-kadrioru-lastemuuseum-miiamilla/brohelised-e-reededb-rohenapud-tegutsevad-lastemuuseumi-facebookis/
Jaga