Ole meie kanalites nähtav

14.09.2020
Visit Tallinna turundustegevuste eesmärgiks on suurendada Tallinna kui külalislahke, aastaringse ja meeldejäävaid külastuselamusi pakkuva sihtkoha rahvusvahelist tuntust. Enamik Tallinna turismiosakonna tegevustest toimub koostöös kohaliku turismisektoriga.

Info jagamine Tallinna ametlikul turismiveebil

Ettevõtte või teenuse info jagamiseks Visit Tallinn veebil tuleb täita allpool sobivaim ankeet. Portaalis info kuvamine on tasuta, aga Tallinna turismiosakonnal on õigus valida ja toimetada sisu vastavalt visittallinn.ee turismialasele suunitlusele ja linnakülastajate huvidele.
Lisaküsimuste korral pöörduda visit@tallinn.ee.

Ettevõtted, kes pakuvad konverentsiteemalisi teenuseid (ürituskohadideed motivatsioonireisikstugiteenuse pakkujad), pöörduda Tallinna Konverentsibüroo poole (konverents@tallinnlv.ee).

Info jagamine Visit Tallinn uudiskirjades

Tallinna turismiosakond saadab kord kuus ligi 16 000 lugejale välja Tallinna turismivõimalusi ja –arenguid tutvustavat uudiskirja eesti, inglise, vene ja soome keeles.

Lugejatega jagatakse alati heal meelel ka partnerite uudiseid. Et ettevõtete info jõuaks Visit Tallinna uudiskirja lugejateni, saab sellest märku anda kirjutades mall.oja@tallinnlv.ee.

Ülevaate saamiseks uudiskirja sisust ja ülesehitusest näeb näitena varasemast Visit Tallinna uudiskirjast.

Info jagamine Tallinna Turismiinfokeskuses

Tallinna Turismiinfokeskust vanalinnas külastab aastas üle 300 000 inimese, kellest valdav osa (95%) on väliskülastajad. Tallinna Turismiinfokeskus pakub turismiettevõtjatele võimalust tutvustada Tallinna külastajatele suunatud teenuseid. Reklaamiteenuste valikut on laiendatud selliselt, et iga ettevõtja leiaks sobiva võimaluse lähtuvalt oma teenusest, tootest, sihtgrupist ja eesmärkidest.

Tallinna Turismiinfokeskuse reklaampinna üürimine

Reklaamtrükiste ehk flaierite väljapanek on hea viis oma teenuste või toodete tutvustamiseks. Tallinna Turismiinfokeskuses reklaampinna üürimise eeliseks on eelkõige võimalus reklaamida otse sihtgrupi keskel. Soovitud info jõuab sõna otseses mõttes otse turistini.

Reklaampinna üürimise hinnakiri:

   Ühik  Hind käibemaksuta  Hind käibemaksuga
(km 20%)
 30x22 cm 3 kuud 108,33 130
 30x22 cm  6 kuud  191,67  230
 30x22 cm  12 kuud  350  420
 30x11 cm  3 kuud  58,33  70
 30x11 cm  6 kuud  95,83  115
 30x11 cm  12 kuud  179,17  215

Lisainfo ja lepingu sõlmimine:
Tallinna Turismiinfokeskus
e-post: visit@tallinn.ee
telefon: 645 7777

Reklaampinna üürimine LCD-ekraanil

Tallinna Turismiinfokeskus pakub turismi ettevõtjatele reklaamimise võimalust turismiinfokeskuse LCD (42“) ekraanil.

Turismiinfokeskus on hea võimalus oma ettevõtte turistidele nähtavaks tegemiseks – külastajaid on aastas üle 300 000. Turismiinfokeskus on avatud igapäevaselt, olenevalt hooajast 5-10 tundi päevas. LCD ekraan asub turismiinfokeskuses reklaammaterjalide seinal, otse külastajatele mõeldud puhkeala vastas.

Kui pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis video ütleb kõik. Video on kõige efektiivsem viis vaatajat ja potentsiaalset klienti inspireerida — video köidab tähelepanu ning annab edasi tundeid, emotsioone ja meeleolu.

Kogemusele toetudes võib kinnitada, et turismiinfokeskuse ekraanidelt läbi jooksnud turismiatraktsioonid äratavad turistides huvi ning tekitavad küsimusi ja soovi külastada ja kogeda videol nähtut.

Reklaampinda on võimalik soetada erineva perioodiga ja pikkusega klippidele (seadmed toetavad kõiki laialt levinud videovorminguid ning võimalus on ka piltide ja slaidshowde kuvamiseks).

LCD ekraanil reklaampinna üürimise hinnakiri:

   1 nädal  4 nädalat  8 nädalat 12 nädalat 
 Reklaamklipp kuni 20 sek (1.05 – 30.09)  250 600 900 1300
 Reklaamklipp kuni 20 sek (1.10 – 30.04)  100 300 450 650 

*Hindadele lisandub käibemaks 20%

Lisainfo ja lepingu sõlmimine:

Katrin Steinmann
Tallinna Turismiinfokeskuse juhtivspetsialist
e-post: katrin.steinmann@tallinnlv.ee
telefon: 640 4761

Sooduskupongi kampaania Tallinna Turismiinfokeskuses

Tallinna Turismiinfokeskus pakub ettevõtjatele Tallinna külastajatele suunatud reklaami võimalust – sooduskupongi kampaania.

Sooduskupongi kampaania tähendab, et igal nädalal võetakse vastu ühe ettevõtte sooduskupongid, mida infospetsialistid jagavad külastajatele, kes pöörduvad nende poole info saamiseks. Seega ei ole tegemist pelgalt passiivse reklaamiga, kus infomaterjal on nähtaval kohal, vaid aktiivse reklaami võimalusega, kus personaalselt antakse külastajale kupong üle.

Tingimused:

  • Sooduskupongi maksimaalne mõõt: A6 (148 x 105 mm)
  • Kampaania periood algab esmaspäeval ja lõpeb pühapäeval
  • Ühes nädalas jagatakse maksimaalselt 2000 kupongi
  • Sooduskupongi näidis/trüki kavand tuleb esitada teenusepakkuja kontaktisikule vähemalt 2 nädalat enne kampaania perioodi algust
  • Sooduskupongid tuleb turismiinfokeskusesse toimetada hiljemalt kampaaniale eelneval nädalavahetusel
  • Hind: 100 €/nädal (+km 20%)

Lisainfo ja lepingu sõlmimine:

Katrin Steinmann
Tallinna Turismiinfokeskuse juhtivspetsialist
e-post: katrin.steinmann@tallinnlv.ee
telefon: 640 4761

NB! Reklaami ostmiseks Tallinna Turismiinfokeskuses peab ettevõtja, toode või teenus vastama järgmistele tingimustele:

  • Ettevõtjal on tasutud riiklikud ja kohalikud maksud
  • Reklaam peab vastama Reklaamiseadusele
  • Reklaamitav toode või teenus peab olema sobiv tutvustamiseks Tallinna külastajatele (sh. kättesaadav) ning sobituma Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakonna turundustegevustega ning turismiinfokeskuses pakutavate teenuste ja informatsiooni konteksti
  • Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakonnal on õigus otsustada reklaammaterjali sobivuse üle, teha ettepanekuid reklaami paremaks esitlemiseks ning vajadusel keelduda teenuse pakkumisest