Ekskursioonid

  Jalgsi giidiga ekskursioon Tallinna vanalinnas

  Nautige mõnusat jalutuskäiku mööda vanalinna kitsaid munakivitänavaid ja imetlege vanade majade ning iidsete kirikute ilu.

  Interaktiivne jalutuskäik on loodud andmaks teile lühikest ja huvitavat ülevaadet meie ajaloost, kultuurist ja arhitektuurist. Külastame üla-ja alalinna huvitavamaid paiku ning õpime tundma nendega seotud paeluvaid lugusid ja hämmastavaid fakte.

  Ekskursioonil ei räägi me mitte ainult hoonetest, vaid ka inimestest, kes neis kunagi elasid ja ka elust tänapäevases Eestis. Giid on teile kohaliku sõbra eest, kes kohandab retke teie meeleolule ja huvidele vastavaks.

  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 5.0 of 5

  põhineb 235 hinnangul

  • Tallinn Old Town tour

   tripadvisor rating 5 of 5
   november 19, 2021 Autor: PaavoS702

   Eva-Maria is an enthusiastic and cheerful guide who knows many exciting stories about Tallinn's Old Town (and especially the ghosts that live there). I recommend Nordic Experience tours.

  • Great tour guides

   tripadvisor rating 5 of 5
   november 18, 2021 Autor: Global226068

   We truly liked your guides! With Jaana we already met in the summer in the zoo and even then we left from our event with a great mood and feeling. And now that we met her again she was really... Vaata veel

  • Beautiful tour and very nice guide

   tripadvisor rating 5 of 5
   oktoober 30, 2021 Autor: Ewa M

   We didn't have enough time for a scheduled tour so we have decided to book a private shorter tour. Though it was a spontaneous idea, we have had a great contact with Eva-Maria and she made it... Vaata veel