Ekskursioonid

  Tasuta tuur: Tallinna ajalugu

  Jalutage koos kohalikuga! EstAdventures toob teieni ekskursiooni, mis on ideaalne sissejuhatus Tallinna ja Eestisse. Ringkäik hõlmab kõiki Tallinna olulisemaid vaatamisväärsusi ja tutvustab põnevat ajalugu keskajas ja Nõukogude perioodist kuni tänapäevase Eestini.

  Meie geniaalsed giidid tutvustavad losside, linnamüüri tornide ja kirikute põnevaid lugusid ja ajalugu (mitte liiga palju, me lubame!). Samuti aitavad nad teil paremini aru saada, mis on Eesti ja kes me, eestlased, oleme.

  Miks see tuur tasuta on?
  Ekskursioon on tasuta, sest EstAdventures’i giidid armastavad Tallinna ja soovivad, et võimalikult paljudel oleks võimalus Tallinna tõeliselt tundma õppida ja linna ära armuda! Tuuri lõpus saate otsustada, kui palju soovite giidile tasu maksta - vastavalt sellele, kui hästi tuur meeldis. Eelbroneeringut vaja ei ole.

  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 5.0 of 5

  põhineb 979 hinnangul

  • Amazing Walking Tour

   tripadvisor rating 5 of 5
   detsember 30, 2021 Autor: Haankatwee

   Jakob was a phenomenal guide! Really funny and engaging. We didn’t even notice the cold! Highly recommend this walking tour!!

  • Amazing walking tour of Old Town Tallinn

   tripadvisor rating 5 of 5
   detsember 30, 2021 Autor: jeromebrink

   Did the walking tour of Tallinn old town. Jakob was our guide. He was fantastic. Very knowledgeable and engaging. Highly recommend to anyone wanting to understand and explore old town Tallinn a bit... Vaata veel

  • Great way to familiarize yourself with the capital!

   tripadvisor rating 5 of 5
   detsember 8, 2021 Autor: emisagem

   Kadri was one of the best tour guides we had on our entire 5-county trip! She was kind, helpful, knowledgeable, and attentive. We especially enjoyed our bonus Estonian language lesson and the time... Vaata veel