Ekskursioonid

  Tasuta tuur: Tallinna ajalugu

  Jalutage koos kohalikuga! EstAdventures toob teieni ekskursiooni, mis on ideaalne sissejuhatus Tallinna ja Eestisse. Ringkäik hõlmab kõiki Tallinna olulisemaid vaatamisväärsusi ja tutvustab põnevat ajalugu keskajas ja Nõukogude perioodist kuni tänapäevase Eestini.

  Meie geniaalsed giidid tutvustavad losside, linnamüüri tornide ja kirikute põnevaid lugusid ja ajalugu (mitte liiga palju, me lubame!). Samuti aitavad nad teil paremini aru saada, mis on Eesti ja kes me, eestlased, oleme.

  Miks see tuur tasuta on?
  Ekskursioon on tasuta, sest EstAdventures’i giidid armastavad Tallinna ja soovivad, et võimalikult paljudel oleks võimalus Tallinna tõeliselt tundma õppida ja linna ära armuda! Tuuri lõpus saate otsustada, kui palju soovite giidile tasu maksta - vastavalt sellele, kui hästi tuur meeldis. Eelbroneeringut vaja ei ole.

  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 5.0 of 5

  põhineb 969 hinnangul

  • Amazing tour about Soviet times in Tallinn!

   tripadvisor rating 5 of 5
   juuli 26, 2021 Autor: Evangelos L

   We had an amazing tour from Risto regarding the Soviet times of Estonia and especially Tallinn. Risto was so knowledgeable and entertaining and he gave us great tips as well on how to live as a... Vaata veel

  • Tallinn in a nutshell

   tripadvisor rating 5 of 5
   august 24, 2020 Autor: busyxin

   We had a blast! Jonas is a fantastic tour guide, possibly the best one I've ever had. The way he delivered the history of the city and the stories surrounding it was really entertaining, interesting... Vaata veel

  • Modern Tallinn and street art free walking tour

   tripadvisor rating 5 of 5
   august 22, 2020 Autor: bridgid20

   I really enjoyed this and it was also very informative. Thanks to Vivian our guide. The pace was great and we were lucky to have a small group (4)