Ekskursioonid
Foto: EstAdventures
Foto: EstAdventures

  Kummitused & legendid öises vanalinnas

  Tallinna vanalinn pole mitte ainult üks kõige paremini säilinud Läänemere-äärseid hansalinnu, vaid aastasadade jooksul on pealinna munakivitänavad näinud ka palju müstilist ja kõhedust tekitavat. Kas tõesti on Tallinna tänavatel tegutsenud nii palju mõrvareid, et apteekrid pidid poole kohaga detektiivid olema? Kus pesitsevad Tallinna kummituslikud mungad? Kus on vanapagan pidanud oma pulmi? Ning miks passib Vene saatkonna katusel olev kahtlase mehe kuju vastasmaja? 

  Tallinna tänavatel ja hoonetel on rääkida mitmeid vanu ja paeluvaid kummituslugusid ja legende. Mõned lood on jõudnud meieni aegade hämarusest, mõne loo puhul on tegemist kaasaegse folklooriga, mõnes loos võib olla ka killuke tõtt. Tule õhtusele jalutuskäigule, kus giid jutustab just neid hämaraid ja hämmastavaid lugusid, mis võivad teid panna mõnd vana torni ja maja hoopis teistmoodi vaatama.

  Eesti ilm on ettearvamatu, mistõttu palume teil ilmale vastavalt riidesse panna. Jagame välja piiratud koguses laternaid, et retke pimedas vanalinnas hubasemaks muuta. Anna oma tulekust ette teada pannes Facebooki üritusele "going".

  Lisainfo leiate ekskursiooni Facebooki lehelt.

  Kohtumiseni, Estadventures'i tiim
  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 5.0 of 5

  põhineb 970 hinnangul

  • Amazing tour about Soviet times in Tallinn!

   tripadvisor rating 5 of 5
   juuli 26, 2021 Autor: Evangelos L

   We had an amazing tour from Risto regarding the Soviet times of Estonia and especially Tallinn. Risto was so knowledgeable and entertaining and he gave us great tips as well on how to live as a... Vaata veel

  • Tallinn in a nutshell

   tripadvisor rating 5 of 5
   august 24, 2020 Autor: busyxin

   We had a blast! Jonas is a fantastic tour guide, possibly the best one I've ever had. The way he delivered the history of the city and the stories surrounding it was really entertaining, interesting... Vaata veel

  • Modern Tallinn and street art free walking tour

   tripadvisor rating 5 of 5
   august 22, 2020 Autor: bridgid20

   I really enjoyed this and it was also very informative. Thanks to Vivian our guide. The pace was great and we were lucky to have a small group (4)