Ekskursioonid
original:
loaded:/images/placeholder.png
Foto: EstAdventures
original:
loaded:/images/placeholder.png
Foto: EstAdventures
original:
loaded:/images/placeholder.png
original:
loaded:/images/placeholder.png

  Kummitused & legendid öises vanalinnas

  Tallinna vanalinn pole mitte ainult üks kõige paremini säilinud Läänemere-äärseid hansalinnu, vaid aastasadade jooksul on pealinna munakivitänavad näinud ka palju müstilist ja kõhedust tekitavat. Kas tõesti on Tallinna tänavatel tegutsenud nii palju mõrvareid, et apteekrid pidid poole kohaga detektiivid olema? Kus pesitsevad Tallinna kummituslikud mungad? Kus on vanapagan pidanud oma pulmi? Ning miks passib Vene saatkonna katusel olev kahtlase mehe kuju vastasmaja? 

  Tallinna tänavatel ja hoonetel on rääkida mitmeid vanu ja paeluvaid kummituslugusid ja legende. Mõned lood on jõudnud meieni aegade hämarusest, mõne loo puhul on tegemist kaasaegse folklooriga, mõnes loos võib olla ka killuke tõtt. Tule õhtusele jalutuskäigule, kus giid jutustab just neid hämaraid ja hämmastavaid lugusid, mis võivad teid panna mõnd vana torni ja maja hoopis teistmoodi vaatama.

  Eesti ilm on ettearvamatu, mistõttu palume teil ilmale vastavalt riidesse panna. Jagame välja piiratud koguses laternaid, et retke pimedas vanalinnas hubasemaks muuta. Anna oma tulekust ette teada pannes Facebooki üritusele "going".

  Lisainfo leiate ekskursiooni Facebooki lehelt.

  Kohtumiseni, Estadventures'i tiim
  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 5.0 of 5

  põhineb 1183 hinnangul

  • The best tour through the Communist Tallinn

   tripadvisor rating 5 of 5
   aprill 13, 2024 Autor: Alessia M

   We joined a tour with Marko and we loved it! The guide was so informative, clear and effective in the explanations and his passion for history was a plus. I highly recommend to book a tour with him... Vaata veel

  • Amazing tour! Must do.

   tripadvisor rating 5 of 5
   aprill 1, 2024 Autor: Passport59530788023

   We did the Tallin in a Nutshell tour and it was amazing! Christopher was the most passionate tour guide and made the tour fun with lots of great facts about Tallin and Estonia. So glad we decided to... Vaata veel

  • Highly recommend!

   tripadvisor rating 5 of 5
   märts 30, 2024 Autor: nateypan33

   We had a great tour with Kadri, she managed our group very well and was very friendly and informative. Definitely recommend!