Muuseumid ja vaatamisväärsused

  Eesti Loodusmuuseum

  Eesti Loodusmuuseumi püsiekspositsioon viib rännakule Eestimaa looduses ja pakub harivat elamust nii lastele kui täiskasvanutele. Tutvuda saab Eestimaa ligi 2000 miljoni aasta pikkuse geoloogilise ajalooga ning õppida rikkaliku elustikuga metsade ja salapäraste soode kohta.

  Asu Loodusmuuseumis olles ka virtuaalreaalsetele seiklustele, kus saab sukelduda ürgmere põhja ja kohtuda sadu miljoneid aastaid tagasi elanud ürgelukatega, kahaneda rakutasandile ja uurida viljastumisprotsessi ning lennata nahkhiirega koos üle sügisese maastiku toitumisretkele. Proovi kindlasti järgi ka liitreaalsuse rakendus LoodusmuuseumAR, mis äratab ellu sadu miljoneid aastaid tagasi elanud loomad ning teeb silmale nähtavaks meid ümbritseva mikromaailma.

  Loodusmuuseumi veebipõhine tasuta audiogiid, mida saab igaüks kasutada oma isiklikus nutiseadmes, on saadaval nii soome, inglise, vene kui eesti keeles.

  Muuseumikülastus Tallinn Cardiga tasuta.
  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 4.0 of 5

  põhineb 59 hinnangul

  • Nice, comfort but small pearl - good for children

   tripadvisor rating 4 of 5
   märts 13, 2020 Autor: 92anssit

   The museum is cosy, clean and up-date small museum for natural history. In our visit (Feb 2020) there was nice exhibition of bats. Our kids liked much all the small and big animals. The museum... Vaata veel

  • Small, but well curated

   tripadvisor rating 4 of 5
   august 7, 2019 Autor: Raino A

   The place is kind of small (3 floors, 6-7 rooms in all) and texts are in Estonian, Russian and English, but that did not really matter. My 9-year old son got a kick out of this place and the visit... Vaata veel

  • Nice to see Estonian nature

   tripadvisor rating 5 of 5
   juuli 8, 2019 Autor: Jekaterina K

   Very good place to visit with children. You can see Estonian birds, animals and butterfly’s . In one of area of museum you can also check how Estonia land was made of.