Muuseumid ja vaatamisväärsused

  Balti Jaama turg

  Uuenenud turukompleks on Eesti kaasaegseim ning koondab ühe katuse alla äärmiselt laia kaubavaliku alustades lasteriietest ja lõpetades tänavatoiduga. Sinna vahele jääb ka supermarket, spordiklubi, juuksur, värske puu-ja juurvili, kõige suurem liha- ja kalavalik Eestis ning palju erinevaid kohvikuid. 

  Uus turg on suuresti kogukonnakeskus, kus kohalik saab teha oma igapäevased sisseostud, aga ligitõmbava atmosfääriga, huvitava antiigisektsiooni ning pruulikojaga on kindlasti avastamistväärt paik ka turistile.
  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 4.0 of 5

  põhineb 283 hinnangul

  • Unfriendly and angry sellers

   tripadvisor rating 1 of 5
   detsember 19, 2021 Autor: babak201

   Expensive and angry sellers. The sausages seller has a bad manner with us just because we ordered little amount of different Type of sausages as we just wanted to buy and try. The prices was high... Vaata veel

  • Good to see and taste

   tripadvisor rating 5 of 5
   oktoober 1, 2021 Autor: 256lidijas

   The place where local products are marketed and they have good foodcort. The market is outside under a roof and inside the building there are various pavilions. We really enjoyed it, both as a tour... Vaata veel

  • Must see!

   tripadvisor rating 5 of 5
   september 21, 2021 Autor: nicoledA3650JU

   Must see spot in Tallinn!! This market has the best of everything. It is a true treasure. Great variety of food choices and specialty items.