Muuseumid ja vaatamisväärsused
Foto: Kaupo Kalda / EAS
Foto: Kadi-Liis Koppel

  Fotografiska Tallinn

  Telliskivi Loomelinnaku südames asuv Fotografiska on Stockholmi juurtega rahvusvaheliselt tunnustatud fotokunstikeskus, kus saavad kokku kunst, hea toit, muusika, disain ja avatud mõtteviis.

  Kunstikeskus jutustab läbi maailmatasemel fotograafide loomingu piltide taga peituvaid lugusid, nii kauneid, üllatavaid kui ka valusaid ja ebamugavaid, tuues nii fookusesse erinevad ühiskondlikult olulised teemad ja aspektid. Fotografiskal ei ole püsiekspositsiooni, näitused vahetuvad regulaarselt.       

  Lisaks näitustele toimuvad Fotografiska Tallinnas erinevad üritused, koolitused ja meistriklassid. Keskuses on avatud ka kohvik, jätkusuutlikku toiduelamust pakkuv imeliste vaadetega restoran ning fotokunsti- ja kingipood.

  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 4.5 of 5

  põhineb 91 hinnangul

  • stylish cosmopolitan dining

   tripadvisor rating 5 of 5
   september 10, 2020 Autor: Kulpar

   After a few attempts to secure a table online I managed to reserve a table on the phone. The location is spectacular. You get the evening sunset panorama of the Tallinn Old Town, plus all the... Vaata veel

  • good for drinks

   tripadvisor rating 4 of 5
   september 8, 2020 Autor: Jaanuar

   It is posh (even snobbish) with excellent views, nice service, and a good angle but the food - although most of it tasted good and all of it was original and creative - just did not work for me. At... Vaata veel

  • Great experience

   tripadvisor rating 5 of 5
   august 24, 2020 Autor: Linnea_aus_lulea

   I already visited Fotografiska Sthlm and this is also great for photo lovers. In the middle of the creative center of Telliskivi where u can watch a lot of Graffitiart on the walls. This was great!