Muuseumid ja vaatamisväärsused

  Kai kunstikeskus

  Kai kunstikeskus asub Noblessneri sadamalinnakus, Tallinna lahe kaldal. Endise allveelaevatehase 100-aastases tööstushoones ootavad külastajaid kaasahaaravad näitused, kunsti- ja väärtfilmikino. 

  Lisaks näituse- ja kinoruumidele tegutsevad Kai pinnal ka toidu- ja joogikohad, kultuurivaldkonna eestvedajate ühiskontor ja rahvusvaheline residentuuriprogramm.   

  Kai kunstikeskuse eesmärk on luua elamuslik kultuurikvartal, mis toob kaasaegse kunsti kogemise inimestele senisest veelgi lähemale. Kai maja toob kokku nii kunstnikud, kunsti- ja kultuurivaldkonna tegijad kui ka külalised ja nautlejad.

  Tallinn Cardiga tasuta sissepääs.


  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 3.0 of 5

  põhineb 5 hinnangul

  • Boring, expensive and not necessary

   tripadvisor rating 2 of 5
   september 23, 2020 Autor: timquo89

   I saw one small room with a couple of books to read, another small room with a single coral, and a huge empty area with a few more exhibits, such as: - some trash they recently found on Tallinn's... Vaata veel

  • Disappointment - check what’s on before going!

   tripadvisor rating 2 of 5
   juuli 6, 2020 Autor: TeamFinfamily

   A disappointment as this is really quite expensive for what you get - essentially just one small exhibition as there is no permanent collection. The one now on display - ”Radical Light” by Senstad... Vaata veel

  • Radical Light

   tripadvisor rating 5 of 5
   veebruar 14, 2020 Autor: 138kz

   First time here for exhibition by Anne Katrine Senstadi “Radical Light” from January 26 - April 26, 2020. Was positively surprised! Definitely check exhibits whats new before going.