Muuseumid ja vaatamisväärsused

  Tallinna Teletorn

  1980. aastaks valminud 314-meetrine Tallinna Teletorn on Eesti kõrgeim ehitis ja elamuskeskus, kus saab nautida nii imekauneid vaateid kui ka tutvuda mitmete interaktiivsete näituste ja tegevustega. 
  170 meetri kõrgusel asuvalt platvormilt avanevad suurepärased panoraamvaated Tallinnale, merele ja ümbritsevale loodusele. Lisaks on võimalik tutvuda näitusega geenidest ja geenitehnoloogiast, puhata jalga riigi kõrgeimas kohvikus, ning katsetada mitmeid teisi atraktsioone. Näiteks saab virtuaalreaalsuse (VR) prillidega näha teletorni, ilusaid vaateid linnale ja ümbritsevale loodusele erilise nurga alt. VR-elamus algab jalutuskäiguga Teletorni serval ning jätkub lennuga ümber Teletorni.

  Vapramad saavad spetsiaalsetest põrandakendest piiluda all lasuvasse 170-meetrisesse tühjusesse. Lisatasu eest on ka võimalik kõndida vaateplatvormi serval (aprillist oktoobrini).

  Teletorni esimesel korrusel tutvustatakse hoone valmimise lugu ja ajaloolist tähtsust. Torni telestuudios saab ka proovida uudisteankru rolli ning jagada lindistatud klippi oma sõprade ja tuttavatega. 

  Müügil on ka ühispiletid Talllinna Teletorni ja kõrvalasuvasse Botaanikaaeda (ühispiletid ei ole saadaval veebipoes).

  Tallinn Card tagab tasuta sissepääsu nii Teletorni kui ka Botaanikaaeda ning eelisjärjekorras sisenemise torni.

  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 4.5 of 5

  põhineb 1517 hinnangul

  • Stay away If you are afreid of heights

   tripadvisor rating 4 of 5
   aprill 20, 2022 Autor: Samu8787

   This one was our second visit here but still good. Please consider replacing the ptz camera for never model so that the image quality would ne better

  • To see the landscape of surroundings.

   tripadvisor rating 4 of 5
   oktoober 16, 2021 Autor: Vacation14294292087

   If you want to look at the landscape of the city, then Teletorn - tv tower - is the place to visit. I think it's great for children as wall as for adults. The best season for visiting may be summer... Vaata veel

  • Nice

   tripadvisor rating 5 of 5
   august 23, 2020 Autor: Liga_Kirsone

   We visited teletorn in August 2020, it was not busy, on the top floor there was little cafe where you can buy cake and coffee. In first floor there was souvenir shop.