Muuseumid ja vaatamisväärsused

  Tallinna Teletorn

  1980. aastaks valminud 314-meetrine Tallinna Teletorn on Eesti kõrgeim ehitis ja elamuskeskus, kus saab nautida nii imekauneid vaateid kui ka tutvuda mitmete interaktiivsete näituste ja tegevustega. 

  170 meetri kõrgusel asuvalt platvormilt avanevad suurepärased panoraamvaated Tallinnale, merele ja ümbritsevale loodusele. Lisaks on võimalik tutvuda näitusega geenidest ja geenitehnoloogiast, puhata jalga riigi kõrgeimas kohvikus, ning katsetada mitmeid teisi atraktsioone. Näiteks saab virtuaalreaalsuse (VR) prillidega näha teletorni, ilusaid vaateid linnale ja ümbritsevale loodusele erilise nurga alt. VR-elamus algab jalutuskäiguga Teletorni serval ning jätkub lennuga ümber Teletorni.

  Vapramad saavad spetsiaalsetest põrandakendest piiluda all lasuvasse 170-meetrisesse tühjusesse. Lisatasu eest on ka võimalik kõndida vaateplatvormi serval (aprillist oktoobrini).

  Teletorni esimesel korrusel tutvustatakse hoone valmimise lugu ja ajaloolist tähtsust. Torni telestuudios saab ka proovida uudisteankru rolli ning jagada lindistatud klippi oma sõprade ja tuttavatega. 

  Müügil on ka ühispiletid Talllinna Teletorni ja kõrvalasuvasse Botaanikaaeda (ühispiletid ei ole saadaval veebipoes).

  Tallinn Card tagab tasuta sissepääsu nii Teletorni kui ka Botaanikaaeda ning eelisjärjekorras sisenemise torni.

  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 4.5 of 5

  põhineb 1507 hinnangul

  • Nice

   tripadvisor rating 5 of 5
   august 23, 2020 Autor: Liga_Kirsone

   We visited teletorn in August 2020, it was not busy, on the top floor there was little cafe where you can buy cake and coffee. In first floor there was souvenir shop.

  • Walk on the edge

   tripadvisor rating 5 of 5
   august 19, 2020 Autor: Оля Б

   It was very great experience and wonderful instructor Martin! Ver lovely view and care about clients!

  • Great views and nice sky bar

   tripadvisor rating 4 of 5
   aprill 3, 2020 Autor: AJMids

   The tower is a little out of the way from the city centre but using ‘Bolt’ we easily got a taxi to and from at a low cost. Once inside there is an observation deck and then bar area on another... Vaata veel