Ostlemine
original:
loaded:/images/placeholder.png
Foto: Lasnamäe Centrum
original:
loaded:/images/placeholder.png
Foto: Segei Zjuganov
original:
loaded:/images/placeholder.png
original:
loaded:/images/placeholder.png

  Lasnamäe Centrum

  Lasnamäe Centrum on suurim ostukeskus Lasnamäel, mis pakub täisvalikut teenuseid ning kus on lai valik mugavaid ja konkurentsivõimeliste hindadega kauplusi. Meid külastades leiad muuhulgas eest pangakontorid, elektroonika- ja kodutarvete poed, ilusalongid ja ilupoed, rohkelt erinevaid söögikohti ning spordi-, jalatsi- ja moekauplusi. Keskuses on pea 80 poodi ning teeninduskohta! Meil on mugav parkla 700 parkimiskohaga, et ostlemine oleks lihtne ja meeldiv.Korraldame eelkõige suvel erinevaid üritusi ning lastele ja lapsemeelsetele mõeldes on mõnel nädalal aastas avatud lõbustuspark või tsirkus. 
  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 3.5 of 5

  põhineb 6 hinnangul

  • Inspireeriv

   tripadvisor rating 3 of 5
   november 22, 2022 Autor: rbkaee

   I went to Lasmamägi. There was a russian person with adidas dressid. It was very wierd. He had airpods. My son Jackson-Michle did not like the atmosphere. I left.

  • Great addition to the Lasnamae area

   tripadvisor rating 4 of 5
   juuli 11, 2018 Autor: Leslie S

   Great to see another shopping centre added to the Tallinn list. Small but offers plenty of good shops and eateries and saves on trips to the city centre. Free toilet and parking is an added bonus!

  • SMELL

   tripadvisor rating 1 of 5
   märts 10, 2023 Autor: Costumermksld

   Виды перевода Текст Изображения Сайты Перевод текстов РУССКИЙ swap_horiz АНГЛИЙСКИЙ Исходный текст ПОСЛЕ реновации и появлении ресторана CHI стало невозможно находится даже около BLENDER , ВЕСЬ... Vaata veel