Sport ja seiklus

  Niitvälja Golf

  Niitväljal asub Eesti ja kogu Baltikumi esimene täismõõtmeline golfiväljak. Siin on parimad tingimused nii alustajatele kui kogenud golfimängijatele. Niitväljal saab golfi mängida 18-rajalisel Park-väljakul, mille kroonijuveeliks on 15. rada, mis lõppeb imelisel saaregriinil.  Alles golfiga alustavatele mängijatele  on oma 5-rajaline PAR20-väljak. Klubimaja ümbruses paiknevad harjutusalad, mille kogupindalaks 5600 m2 ning mis pakuvad piisavalt väljakutseid erinevate golfilöökide harjutamiseks.

  Niitväljal saab korraldada klientidele või sõpruskonnale lõbusaid golfidemosid, kutsetega või lahtiseid golfivõistlusi  ning osaleda kogenud golfiõpetaja juhendamisel green card’i kursustel. Golfikooli on oodatud treeningutest osa saama kõik huvilised olenemata vanusest ja mängukogemusest. Niitvälja Golfi kõrgelt kvalifitseeritud juhendajad treenivad nii viieaastaseid lapsi kui ka Eesti golfikoondisesse kuuluvaid noorsportlasi.

  Niitvälja klubihoones on võimalik rentida kaht koosolekuruumi ning kahekorruselist restoraniala. Maitseelamusi pakub T19 Resto, kus kulinaarseid hõrgutisi loob tunnustatud kokk Toomas Lääts.

  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 4.0 of 5

  põhineb 10 hinnangul

  • Good food at restaurant, nice golf course, great staff

   tripadvisor rating 4 of 5
   mai 19, 2019 Autor: Kristen K

   We liked the staff, the golfcourse itself was fine, the food are restaurant was good and there were some parking places free when we went. Special parking for Subaru drivers.

  • Niitvälja has a new loyalty-program

   tripadvisor rating 3 of 5
   mai 1, 2017 Autor: PiaDia

   Niitvälja Golf cource gets better every year. The fairways were in a good condition early May and the greens also. Niitvälja cource is interesting and difficult but not too much! The cource is oldest... Vaata veel

  • Good golf.

   tripadvisor rating 4 of 5
   september 16, 2015 Autor: speedy1313

   Very nice club. Visitors are welcome. Good cours. Nice service with a good clubhouse. A little to full on weekend. Can only recommend this golf club Enjoy our game.