Sündmuste kalender

  Tallinna Merepäevad

  Tänavused Tallinna merepäevad toimuvad traditsiooniliselt neljas sadamas: Vanasadama kruiisialal, Lennusadamas, Noblessneri sadamas ja Haven Kakumäel. 14. korda aset leidev Eesti suurim mere- ja perepidu on sel aastal ühe päeva võrra pikem ja algab juba neljapäeval Läänemere päevaga, mis on keskendunud meie kõigi ühise mere mitmekesisusele ja väärtustele.

   Avakontsert toimub sel korral reedel Lennusadamas. Publiku ette tuuakse aastaid unustuses olnud filmimuusika kontsert solistide Hanna-Liina Võsa ja Ivo Linna ning Tallinna Politseiorkestri esituses. Meeleolukaid artiste jagub loomulikult ka muudele päevadele.

  Laupäev on ajalooliselt merepäevade kõige publikurohkem päev olnud ning sel aastal kattub see ka muinastulede ööga. Lõkked süüdatakse pea kõigis merepäevade sadamates. Kindlasti saab sõita merepäevade üheks suurimaks atraktsiooniks kujunenud meretaksoga, mis viib Lennusadamast Vanasadamasse kiirkaatriga vähem kui 5 minutiga. Pardale saab astuda ja Tallinna lahele sõitma minna Eesti oma, Soome ja Läti purjelaevadega. Lisaks tuleb Helsingist kohale õlireostuse tõrjelaev.

  Pühapäeval, merepäevade viimasel päeval, on kõigil võimalus vingel purjelaevade paraadile kaasa elada ja miks mitte mõne aluse pardal ka ise selles osaleda. 

  Kohtume merepäevadel!

  Jaga