Visit Tallinna suvekampaania: hotellipakkumine

Pakkumine Tallinna külastajale


Avasta Tallinna: kolm ööd hotellis kahe öö hinnaga! 

Kõigile, kes broneerivad majutuse 1.-14. juuni, kingime kogu reisiseltskonnale tasuta 24h Tallinn Cardid (täiskasvanu kaardi väärtus 29 eurot, lastekaardil 17 eurot). 


Kampaanias osalemise tingimused hotellile:

  • Kui klient broneerib toa kolmeks ööks, on hotelli poolt kolm ööd kahe hinnaga. 
  • Öö hind ei ole ette määratletud: olenemata nädalapäevast, perioodist ja toa tüübist (ühene, kahene, standardtuba, peretuba, sviit jne), on hotelli poolt kolm ööd kahe hinnaga.
  • Kampaania kehtib broneerimiseks 01.-14.06.2021, majutumiseks 01.06-31.08.2021
  • Hotell viitab oma kodulehel aktiivse lingiga www.visittallinn.ee-le.  
  • Majutuse broneerimine toimub läbi hotellide broneerimiskeskkondade või sidevahendite (telefon, email) vastavalt konkreetse majutusasutuse tingimustele
  • Neile, kes broneerivad 1.-14.06.2021 kampaanias osalevates hotellides kolmeks ööks majutuse, kingib Visit Tallinn kogu reisiseltskonnale 24h Tallinn Cardi(d). Üks reisiseltskond hõlmab ühes broneeringus nimetatud inimesi.  
  • Hotell peab oluliseks COVID-19 leviku tõkestamise nõuete järgimist ja kaalub liitumist hea tahte kokkuleppega. Kampaania alguseks hea tahte kokkuleppega liitunud hotellid tehakse läbi märgise omakorda nähtavaks. 
  • Tähtaeg: kui soovid kampaanias osaleda, täida allolev ankeet hiljemalt 13. mail 2021. 
Kuna reklaamikampaania läbiviimist rahastab Tallinna linn, siis on tegemist toetusega, mida loetakse vähese tähtsusega abiks Euroopa Komisjoni (EL) 18.12.2013. a määruse nr 1407/2013 järgi, milles käsitletakse Euroopa Liidu toimimise lepingu artiklite 107 ja 108 kohaldamist vähese tähtsusega abi suhtes (edaspidi VTA määrus), alusel. Hotelli tutvustamisel reklaamikampaanias tuleb vähese tähtsusega abi (edaspidi ka VTA) summaks eeldatavalt 180 eurot. Summa võib muutuda sõltuvalt kampaanias osalevate hotellide arvust. Täpse VTA määra saame kinnitada peale 13. maid 2021.

Kontakt ja lisainfo:

Tallinna Strateegiakeskuse turismiosakond (Visit Tallinn) 

Ankeet kampaanias osaleda soovivale majutusasutusele

Lisa hotelli ametlik nimi, mida kasutate kommunikatsioonis. 
Võib lisada nii märksõnade kui lühikese tekstina (maksimaalselt 500 tähemärki koos tühikutega). Info aitab hotelli kampaanialehel tutvustada ning teistest pakkujatest eristada. Jätame endale õiguse tekste muuta vastavalt kampaania üldsõnumile, Visit Tallinna keelestiilile ja õigekirjareeglitele. 
Eelistame linki otse hotelli broneerimiskeskkonda (võib lisada mitu erinevat linki erinevatesse keelekeskkondadesse) - nii on kliendil kõige lihtsam pakkumist osta. Kui broneerimine käib läbi promokoodi, kasuta võimalusel kampaaniaülest koodsõna VISITTALLINN.

Hotellipakkumist illustreeriv pildimaterjal

Iga pakkumise juures kuvame ühte fotot hotellist või toast. 
Nõuded fotole: ilma vesimärkide, logode, kirjadeta, landscape-formaat kuvasuhtega 4:3 (min 1900 x 1425 pikslit).
Selected file:
Kui fotograafi nime ei tea või ei soovi avaldada, lisa pildi allikas (nt hotelli või kontserni nimi). 
Kui soovid anda meile valikuvariante, lisa ka teine foto. Nõuded fotole: ilma vesimärkide, logode, kirjadeta, landscape-formaat kuvasuhtega 4:3 (min 1900 x 1425 pikslit).
Selected file:
Kui fotograafi nime ei tea või ei soovi avaldada, lisa pildi allikas (nt hotelli või kontserni nimi). 

Hotelli kontakt

Kelle poole pöörduda, kui vajame hotelli pakkumise kohta lisainfot? 
Ligipääs isikuandmetele on rangelt piiratud ning andmed asuvad turvalises majutuskeskkonnas. Andmetele pääseb ligi ning ligipääsu haldab Tallinna Strateegiakeskus ja Trinidad Wiseman OÜ.
Tallinna Strateegiakeskuse turismiosakond (Visit Tallinn) jätab endale õiguse teha muudatusi kampaania kuupäevades ja tingimustes sõltuvalt pandeemiaolukorrast. Muudatusest teavitatakse otse kõiki kampaanias osalejaid.