Kõik söögikohad
original:
loaded:/images/placeholder.png
Foto: Troika
original:
loaded:/images/placeholder.png
Foto: Troika
original:
loaded:/images/placeholder.png
original:
loaded:/images/placeholder.png

  Restoran Troika

  Troika on vene restoran ja trahter. Läbi aegade on osatud Venemaal külalisi meeldivalt üllatada. Ja mitte ainult mõõtmatute avarustega, kullast helkivate kuplitega ning rahva lahke loomusega. Nii nagu on rikas ja värviküllane selle maa ajalugu, on traditsiooniderohke ka vene köök. See haruldane sulam idamaisest eksootikast ning euroopalikust toiduvalmistamise kultuurist viib meid tagasi aega, kus vodkasorte rüübates lasid hea maitsta zakuskadel nii bojaarid kui lihtrahvas. Kulinaarse naudingu selles elamusrestoranis muudab täiuslikuks meeleolukas tantsu- ja lauluprogramm ning oivaline teenindus.
  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 3.5 of 5

  põhineb 832 hinnangul

  • For that price’s the interior must have looked better

   tripadvisor rating 3 of 5
   mai 22, 2024 Autor: edmundssunny

   Be careful what you order, menu is big and easy to make wrong order Interior is very nice but to used chairs and tables are not clean enough for that kind of price what they want for food

  • Great to eat

   tripadvisor rating 5 of 5
   mai 14, 2024 Autor: Lothse

   Great place, delicious cousins, service and atmosphere. We have tried several dishes and all were tasty and just delicious. Live show and music. I really recommend this place as a great food and mood.

  • Tallin

   tripadvisor rating 5 of 5
   mai 12, 2024 Autor: SergioVolkov

   Nice place, great location, tasty food, waiter Dimitry perfect! Thanks a lot for food and drinkS, reasonable pricing, recommend!