Tallinn Cardiga elamused ei lõpe sugugi siis, kui muuseumide uksed sulguvad. Vastupidi, õhtune Tallinn avab hoopis teistsuguse - rahulikuma, õdusama ja avastamiseks paraja külje. Olgu plaanis kunst, lõõgastus, linnavaated või hea toit, ka pärast kella 18 leiad rohkelt võimalusi, kuidas õhtut sisukalt veeta.
Kuigi paljud muuseumid on õhtuks juba suletud, ootavad PoCo ja Fotografiska külastajaid kauem.
PoCo Rotermannis on avatud iga päev kuni kella 20-ni. Ideaalne õhtuseks avastamiseks, mil popkunsti värviline maailm avaneb hoopis põnevamas võtmes.
Fotografiska Telliskivis on tavaliselt avatud kuni kella 20-ni, reedeti aga koguni südaööni. Just reede õhtul Fotografiska näitustel jalutades saad eriliselt kogeda, kuidas kunst ja linnamelu saavad üheks.
Kadriorus saab kunstipäeva eriti mõnusalt pikaks venitada. Kolmapäeviti on Kadrioru kunstimuuseum ja Mikkeli muuseum avatud kuni kella 20-ni. Võrratu võimalus kogeda ühel õhtul kaht eriilmelist kunstielamust - naudi barokset lossimiljööd ja vanade meistrite kunsti ning seejärel koge harukordset võimalust tutvuda meie eravalduses olevate aaretega ja saa tuttavaks kunstikogumise isiklikuma küljega.
Juba Kadriorus olles, tasub sammud seada ka Kumu auditooriumisse, kus kolmapäeviti toimub tasuta dokumentaalfilmide programm. Rahulik, mõtlik ja inspireeriv filmielamus on ideaalne viis õhtule ilus punkt panna.
Neljapäeviti on Kumu avatud kuni kella 20-ni, seega kasuta võimalust nautida näitusi ka õhtusel ajal ja võtta päevast maksimum.
Kui päev on olnud tihe, on õhtu ideaalne aeg tempot maha võtta. Kalev Spa pakub Tallinn Cardiga 10% soodustust nii veekeskuses kui ka Sauna Oaasis - vali ise, kas soovid aktiivset veemõnu või rahulikku saunalõõgastust. Veekeskus on avatud kuni kella 22.30-ni (sissepääs kuni 21.00), mis jätab õhtuseks külastuseks mõnusalt aega.
Kui keha on lõõgastunud, aitab samas majas asuv restoran Allee õhtu rahulikult ja maitsvalt lõpetada. Köök on avatud pühapäevast neljapäevani kuni kella 21.30-ni ning reedeti ja laupäeviti kuni kella 22.30-ni. Tallinn Cardiga saab restoranis Allee 10% soodustust.
Mereäärset elamust pakuvad Noblessneri Iglusaunad, kus Tallinn Cardiga saab 15% soodustust ühissauna külastustele ja mõnus saunaskäik võib kesta lausa kella 22-ni. Mere ääres, vahelduva temperatuuri ja avatud ruumiga. Kogemus, mis ei sõltu niivõrd aastaajast kui valmisolekust aeg maha võtta. Leil, värske mereõhk ja võimalus end vees jahutada, see on elamus, mis jääb meelde igal aastaajal. (Pea meeles külastus ette broneerida!)
Mõnikord tahaks lihtsalt vaadata linna teise nurga alt.
Skywheel of Tallinn on avatud kuni 21-ni ja pakub õhtuhämaruses vaateid, mis teevad päeva korraks pikemaks. Eriti kauni punkti paneb mõnusale avastamispäevale sõit päikeseloojangul.
Samas keskuses asub ka Super Skypark, kus lapsed saavad enne või pärast vaaterattasõitu energiat välja elada. Nii Skywheelile kui ka Skyparki külastusele kehtib Tallinn Cardiga sõltuvalt kellaajast 10-50% soodustust.
Juhendatud lasketiir ei ole Tallinnas kõige iseenesestmõistetavam tegevus, kuid just seetõttu võib sellest saada vägev elamus. See eeldab keskendumist ja kohalolekut, mis uutes kohtades reisides eriti kasuks tulevad. GunGarage on avatud kuni 20-ni ja sõltuvalt kellaajast kehtib soodustus 10-50%.
Vanalinn on õhtul eriti võluv ning Tallinn Cardiga saab siin nautida ka suurepäraseid söögielamusi. Olde Hansas on köök avatud igapäev kuni 23-ni, pakkudes ehtsat keskaegset söögielamust. Spot kutsub nautima modernsemat kööki – seal on köök avatud esmaspäevast neljapäevani kuni kella 22-ni, reedeti ja laupäeviti kuni kella 23-ni ning pühapäeviti kella 21-ni. Mõlemas restoranis kehtib Tallinn Cardiga 10% soodustus.
Magusaks pausiks sobivad Kehrwieder ja Pierre. Kehrwiederi hubane keldrikohvik Saiakangis on avatud iga päev kell 23-ni ja nädalavahetusel 1-ni ning pakub Tallinn Cardi näitamisel väikest magusat kingitust. Pierre Meistrite hoovis on hea koht neile, kes hindavad rahulikku sisehoovi, kohvikumeeleolu ja väikest puhkepausi keset linnamelu. Pierre on avatud esmaspäevast neljapäevani 21ni reedeti ja laupäeviti kell 22ni ning pühapäeviti 21ni, Tallinn Cardiga saab seal 20% soodustust.
Kui soovid õhtusse lisada väikese ostupausi, astu läbi Solarises asuvast Eesti Disaini Majast, mis on avatud esmaspäevast laupäevani kella 21-ni ja pühapäeval kella 19-ni. Sealt leiab enam kui saja Eesti disaineri loomingut – ideaalne koht, kust valida koju kaasa midagi ainulaadset. Tallinn Cardiga saad ostult 10% soodustust.
Magusaks lõpetuseks sobib Maiasmoka martsipanituba, mis on avatud iga päev kuni kella 20-ni. Seal saab tutvuda martsipani ajalooga ning Tallinn Cardi omanikku ootab ka väike magus üllatus.
Tallinn Card avab uksi ka siis, kui päev hakkab vaikselt hämarusse libisema. Õhtuses Tallinnas ootavad kunstielamused, pikemalt avatud muuseumid, lõõgastavad spaad, kaunid linnavaated ja maitseelamused. Tallinn ei kiirusta magama minema ning Tallinn Cardiga jagub avastamisrõõmu veel kauaks. Vaata kõiki Tallinn Cardi pakkumisi ja leia oma lemmikud!