Kõik söögikohad
original:
loaded:/images/placeholder.png
Foto: Fredo
original:
loaded:/images/placeholder.png

Restoran Fredo Köök & Baar

Fredo Köök & Baar pakub oma külalistele erinevatest maitsetest pakatavaid roogi, rikkalikku joogikaarti, mis sisaldab endas mitmeid erilisi valikuid ning mis kõige tähtsam, sõbralikku ja head teenindust. Tooraine ja toitude kõrge kvaliteedi eest kannab hoolt Fredo meeskond. Menüü kujutab endast modernset Euroopa kööki, kus leiate suupisteid, salateid, suppe, pearoogasid ja hõrke magustoite. Meie juures on võimalik süüa ka tervislikku hommikusööki, kuna oleme avatud juba hommikul. Sellele järgnevad lõunapakkumised ja Fredo on ka ideaalne koht, kus lõpetada oma õhtu maitsva toidu seltsis.
Jaga

TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

TripAdvisor logo tripadvisor rating 4.5 of 5

põhineb 24 hinnangul

 • A perfectly cooked duck course!

  tripadvisor rating 5 of 5
  mai 19, 2020 Autor: nikolaij492

  Fredo Opik, Chief, great respect to you for slow cooked duck breast , outstanding texture. It is magic, so close to perfection !

 • Poor

  tripadvisor rating 1 of 5
  juuni 30, 2019 Autor: Paar H

  Their Mustamäe cafe has sign “Vegan friendly”. What kind of a joke is this? One of the poorest cafes in terms of plant based food.

 • Always nice to visit

  tripadvisor rating 5 of 5
  aprill 5, 2019 Autor: Lea K

  Love the food and the service! In the summertime they had wider menu which was especially nice. I have also heard that they are offering super-nice breakfast buffet with cheap price, but I have not... Vaata veel