„Siin on COVID-19 turvaline” märgisega liitumise avaldus

Külastajatel, koostööpartneritel ja turismiteenuste edasimüüjatel on COVID-19 viiruse kiire leviku tõttu ootus saada turvalist teenust.  
 
Märgise kasutamisega võtab teenusepakkuja avaliku vastutuse täita kõiki Eesti Vabariigis COVID-19 leviku takistamiseks kehtivaid reegleid, et tagada nii töötajate kui ka klientide turvalisus.  

Märgise „Siin on COVID-19 turvaline“ tingimustega liitudes kinnitame, et: 

Kui teenusepakkujal on mitu kaubamärki, millele märgist taotletakse, siis nimetage kõik kaubamärgid. (Näiteks hotellis olevad teenused: restoran, spordiklubi või spaa, konverentsikeskus)

Kui ühe teenusepakkuja erinevad kaubamärgid moodustavad kliendi jaoks ühtse terviku (näiteks asuvad ühes hoones või hoonete kompleksis), siis tuleb märgise tingimusi ja tähistust vastavalt märgise kuvamise juhistele täita kõikide kaubamärkide puhul.   

Kui ühe teenusepakkuja erinevad kaubamärgid ei moodusta kliendi jaoks ühtset tervikut, siis võib valida, millisele kaubamärgile märgist taotletakse. Näiteks hotelliketti kuuluvad erinevad hotellid)

Täname! Vaatame teie liitumisavalduse üle ja võtame peagi ühendust. Seniks vaadake, kas olete juba jõudnud tutvuda märgise kuvamise juhistega.