Telli uudiskiri!

Visit Tallinna uudiskirjadest leiate infot sündmuste, uute vaatamisväärsuste, atraktsioonide ja turismiteenuste kohta. Eestikeelne, turismiprofessionaalidele mõeldud uudiskiri jagab statistikaülevaateid ja kirjutab nii olulisematest maailma turismitrendidest kui ka Ettevõtlusameti turismiosakonna tegevustest.
Liitumisega annad nõusoleku oma andmete töötlemiseks.

Uudised

Filtrid
Tulemusi: 6
Pilt pole saadaval

Ööbimised Tallinna külaliskorterites suurenesid veerandi võrra

05.02.2020
Rahvusvahelise veebiplatvormi Airbnb kaudu broneeritavate Tallinna rendipindade pakkumine ja kogutulu kasvasid möödunud aastal jõudsalt. 

Tallinna hotelliuudised

Kas soovid majutuda kohtumajas, konteineris või kapslis? Tallinna hotellimaastikul saab peagi näha ja kogeda nii hoonete väärikat uuskasutust kui reaalselt teostunud tulevikufantaasiaid.  
puust käilakuju, väike purjeka sõrestik ja laevade nimesildid Paksu Margareeta muuseum-külastuskeskuses Tallinnas

Foto: Kadi-Liis Koppel

Tallinn Cardi uued pakkumised 2020

Tallinn Card pakub rohkem kui 80 erinevat soodustust ja tasuta sissepääsu, sealhulgas piletid linna parimatesse muuseumidesse, vaatamisväärsustesse ja ühistransporti. Loe, mida uut ja huvitavat pakub Tallinn Card 2020. aastal! 

Uued partnerid Tallinna konverentsikorraldaja veebil

13.11.2019
Tallinna konverentsikorraldaja veebile on lisandunud uus majutuspaik kesklinnas ja kaks kõrgetasemelist toitlustusettevõtet.

Tallinna turismiinfost saab saata postkaarte ja osta linnatranspordi ühiskaarte

Meeldejääva reisi juurde kuulub alati annus nostalgiat ja üheks selle avalduseks on postkaartide kirjutamine ja saatmine kodustele.
Pilt pole saadaval

Visit Tallinna uued linnakaardid 11 keeles

Ilmusid Visit Tallinna uued täiendatud linnakaardid, mis sisaldavad ka põhjalikku infot linna vaatamisväärsuste kohta.