Tallinn Cardi eripakkumine rahvusvahelistel üritustel osalejatele

15.09.2020
Tallinn pakub Tallinnas toimuvatel rahvusvahelistel üritustel osalejatele võimalust soetada Tallinn Carde soodushinnaga -10%. Rahvusvahelisteks üritusteks on konverentsid, kultuuri- ja spordiüritused.

Mis on Tallinn Card?

Tallinn Card on muuseumide ja vaatamisväärsuste külastuskaart, mis teeb linnaga tutvumise lihtsaks, mugavaks ja meeldejäävaks. Tallinn Card sisaldab:
 • tasuta sissepääsu enam kui 40 Tallinna muuseumisse ja vaatamisväärsusesse;
 • Tallinna ühistranspordi tasuta kasutamist kaardi kestuse vältel;
 • soodustusi ekskursioonidel, meelelahutuskohtades, restoranides ja poodides.
Vaata lähemalt Tallinn Cardi kohta.

Millist lisaväärtust pakub Tallinn Card üritusel osalejale?

Tallinn pakub suurt avastamisrõõmu väljaspool konverentsi- või üritusruumi. Tallinn Card täiendab tööreisi väikese lisapuhkusega kas enne või pärast üritust. Kaart aitab mugavalt ja sisukalt täita ka üritusel osaleja kaaslase või pere päevi Tallinnas.

Tallinn Cardiga saab tasuta külastada enamikke Tallinna muuseume ja vaatamisväärsusi ning rikka kultuuriga sihtkohana leidub Tallinnas midagi igale maitsele. Kuna Tallinn Cardi omanikud saavad sõita Tallinna ühistranspordiga tasuta, on linna avastamine Tallinn Cardiga veelgi mugavam.

Tallinn Card on kindlasti hea lisaväärtus üritusel osalejatele, kes soovivad linnaga rohkem tutvuda!

Nõuded Tallinn Cardi eripakkumise saamiseks

 1. Ürituse korraldaja esindaja saadab Tallinna Konverentsibüroo e-postile (konverents@tallinnlv.ee) taotluse, mis peab sisaldama järgmist infot:
  • ürituse nimetus, kirjeldus ja toimumise aeg;
  • osalejate orienteeruv arv;
  • ürituse veebilehe aadress ja/või sotsiaalmeediakanal(id).
 2. Taotlus on soovitatav edastada vähemalt 1 kuu enne ürituse alguse kuupäeva.
 3. Ürituse korraldaja lisab ürituse veebilehele ja/või ürituse sotsiaalmeediakanali(te)sse ja/või üritusel osalejatele saadetavasse infokirja:
  • Tallinn Cardi eripakkumise info koos sooduskoodiga, Tallinn Cardi logoga ja Tallinn Cardi veebilehe aadressiga tallinncard.ee;
 4. Ürituse korraldaja lisab ürituse veebilehele aadressi www.visittallinn.ee ja lehele viitava teksti
  • inglise keeles näiteks: For useful advice and inspiration on Tallinn’s top attractions, activities, events, and places to eat and drink, check out the city’s official tourism portal, visittallinn.ee, or follow @VisitTallinn on social media.
  • eesti keeles näiteks: Külasta Tallinna turismiveebi visittallinn.ee või jälgi sotsiaalmeedias @VisitTallinn kanaleid, kust leiad kasulikku infot ja inspireerivaid soovitusi Tallinna vaatamisväärsuste, tegevuste, sündmuste, restoranide ja meelelahutuspaikade kohta.
 5. Sotsiaalmeediakanalites üritust tutvustades lisatakse #visittallinn ja #tallinncard.